четвер, 3 січня 2019 р.

веселі канікули

Якщо дитина знаходиться вдома, 

для неї можна придумати масу корисних, творчих розваг: 

1. Читання книг. 

Через загальну завантаженість і тиск масової культури відеорозваг у наші дні діти майже перестали читати. При вашій підтримці час карантину можна використати для прочитання цікавих книг. А приклади поведінки улюблених героїв допоможуть сформувати в дитині кращі риси характеру. Можете використати список літератури, що пропонує школа, можете скласти разом із дитиною свій. Пропонуємо вашій увазі твори, з якими залюбки познайомляться діти. 
В. Нестайко: «Тореадори...» (в сучасному перевиданні) та цикл про Лісову школу. 
З. Мензатюк: казки, «Таємниця козацької шаблі». 
К. Ковальська: «Канікули прибульців із Салатти» 
В. Рутківський: «Сторожова застава» та «Джури...» 

2. Заняття творчістю. 

В інтернеті можна знайти майстер-класи з хенд-мейду. Спектр їх величезний: аплікації, вишивки, виготовлення ляльок-мотанок, вироби з паперу, тканини, глини та інших матеріалів тощо. 
https://vk.com/vagon_idej - майстер-класи, описи, схеми, викрійки, надихаючі фото і дуже багато чого ще. 
tvorilka.in.ua - українська творчість cвоїми руками: сувеніри, подарунки, прикраси, поробки та інше. 
ueeu.in.ua/...klasy.../master-klassyi-po-apsajklin - майстер-класи з апсайклінгу та хенд-мейду. 
tochka.net - 5 цікавих Youtube-каналів для рукодільниць. 
homester.com.ua/decor/holidays/novogodnij-hendmejd-ukrashenija - ідеї новорічних хенд-мейд прикрас.

3. Ведення щоденника. 

Психологи вважають, що ведення щоденника з раннього шкільного віку розвиває пам'ять і здатність чітко висловлюватись. 

4. Приділіть дитині частину свого вільного часу. 

Грайте з дітьми у настільні ігри, розвꞌязуйте цікаві задачі, розгадуйте кросворди. Логічні задачі, кросворди не тільки розвивають вміння довго концентруватися на одному предметі, але і вчать досягати бажаного. А вашим помічником в організації дозвілля малечі стануть матеріали інтелектуальної гри «Зрозумій мене» (розробленої як грантова робота редакції журналу «Клякса») та завдання для проведення інтелектуальних змагань «Всезнайки» (розміщені на офіційному сайті НМЦ департаменту освіти і науки м. Запоріжжя znmc.ucoz.ru) 

5. Колаж бажань з вирізок старих журналів. 

Це буде цікаво дитині і займе її на тривалий час. А ви зможете дізнатися багато нового про свою малечу. 

6. Вчитися перед TV 

На сьогоднішній день оператори платного телебачення пропонують батькам великий вибір дитячих каналів з переважанням мультиплікаційного продукту різного змісту 
«Піксель» - дитячий пізнавальний анімаційний канал (представництво каналу говорить, що його позиціонують не як дитячий, а як сімейний канал). В ефірі виходять мультсеріали різних світових виробників, класика вітчизняної мультиплікації, а також інтерактивні проекти власного виробництва, «що пропагують сімейні і духовні цінності та сприяють всебічному розвитку малюка». 
English club – перший телевізійний канал для тих, хто вивчає англійську мову. Це унікальна можливість для телеглядачів вдосконалити знання англійської мови за допомогою телебачення. Телепрограми каналу English club розроблені викладачами, філологами і методистами із США, Канади, Великобританії, України. Всі програми зібрані в спеціальні блоки для глядачів з різним рівнем знання англійської. Таким чином, глядачі завжди можуть вибрати для себе ті програми, які відповідають їх рівню знання англійської мови. 

Сайт каналу: www.english-club.tv
«Да Вінчі Ленінг» - новаторський і єдиний в своєму роді освітній канал, який допомагає допитливим людям будь-якого віку йти по нескінченному шляху пізнання. Аудиторія «Да Вінчі» становить мільйони глядачів по всьому світу, канал транслює 16 локалізованих версій в 100 країнах. «Да Вінчі Ленінг» працює в рамках холдингу «Да Вінчі Медіа», міжнародної команди ентузіастів своєї справи, які розвивають канал і прищеплюють любов до знань в різних країнах за допомогою цікавих заходів, спільних проектів і акцій. 
Малятко TV – перший український телевізійний канал для дітей. В ефірі з 1 серпня 2009 року. Доступ – вільний. Поширення – через сателіт і через міські кабельні мережі. 

Сайт каналу: www.malyatko-tv.com.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар